19.1.2019

Archiv aktualit 2016

Vyhlášení pětibojaře roku 2016

15.12.2016 | V pondělí 19.12.2016 od 18:00 proběhne v pražském hotelu DAP slavnostní vyhlášení ankety Pětibojař roku 2016. Na programu je také vyhlášení Českého poháru mládeže, kulturní program a v neposlední řadě raut. První dva zájemci, kteří si napíší na kaspar.d@seznam.cz obdrží (každý) dvě vstupenky na akci. Podmínkou je členství v TJ Dukla Praha, oddílu moderního pětiboje.

VIII. Pražský vánoční maraton

25.11.2016 | 9. a 10.12.2016 se uskuteční již osmý ročník šermířského klání. Největší, pravidelně pořádaná, šermířská akce v České republice a jedna z největších v Evropě má letos na svém startu již více než 160 přihlášených z deseti zemí. Přijďte se i vy podívat na Julisku! Více informací na www.fencingmarathon.cz 

Akce se těší dlouhodobé finanční podpoře Hlavního města Prahy. Děkujeme!

Malá cena Dukly

06.11.2016 | Poslední závod seriálu tří závodů O pohár Dukly 2016 se uskutečnil dnes odpoledne. 129 závodníků od startu nepřízeň počasí neodradila a k vidění byli jak velmi hodnotné výkony, tak souboje o každé místo a (v některých případech) i boje o holý život:-)

Městské části Praha 6 děkujeme za finanční podporu, zvláštní dík pak patří rozhodčím, trenérům i rodičům!

  
  

Výsledky naleznete ZDE

O Pohár Dukly

06.11.2016 | Třetím dílem dnes skončilo letošní zápolení nejmladších kategorií. 227 dětí na startu alespoň jednoho ze závodů je pro nás, organizátory, motivace do dalšího práce na příštím ročníku. Ledacos se dá ještě vylepšit - budeme rádi za náměty i konstruktivní kritiku.

Celkové výsledky ZDE

Závod olympijských nadějí - Tata (HUN)

29.10.2016 | Ve velmi dobrém světle se představili čeští závodníci, včetně zástupců TJ Dukla Praha, na jednom z posledních mezinárodních závodů mládeže v této sezoně. V maďarské Tatě se na stupně vítězů v individuálních soutěžích postavila hned pětice Čechů! V neděli soutěže končí závody štafet.

Výsledky: U19 dívky - U19 chlapci U17 dívky - U17 chlapci

MS v biathle & triathle - Sarassota (USA)

23.10.2016 | převzato z www.pentathlon.cz: S titulem mistrů světa ve smíšené štafetě juniorů v triathle a třemi dalšími medailemi se vrací výprava českých moderních pětibojařů z MS v biathle a triathle v americké Sarasotě. Eliška Přibylová s Martinem Vlachem ovládli štafetový závod v kombinaci střelby, plavání a běhu, když porazili nejen všechny juniorské ale i seniorské páry.

Mezi seniory skončili v kombinaci plavání a běhu Eliška Přibylová s Tomášem Svobodou druzí za domácími Erin a Loganem Storie. V nedělních individuálních soutěžích v biathle získal Tomáše Svoboda v elitní seniorské kategorii stříbro za obhájcem mistrovského titulu Alexandrem Henrardem z Francie, bronz bral Logan Storie z USA. Martin Vlach doběhl mezi juniory třetí za triatlonovými specialisty Brianem Bonellim z Ekvádoru a Luisem Lopesem z Portugalska. Eliška Přibylová skončila mezi juniorkami pátá.

Výsledky

8.kolo Českého poháru mládeže, Memoriálu Karla Bártů - Kladenská cena, MČR U11

22.10.2016 | Počasí účastníkům dnešního závodu příliš nepřálo. Jednalo se o poslední kolo tohoto ročníku a zároveň Mistrovství České republiky v kategorii do jedenácti let.

MISTREM ČR SE STAL ZÁVODNÍK TJ DUKLA PRAHA JAKUB KŘÍŽ!

Jakub nenechal nikoho na pochybách, kdo že je nejlepším v této kategorii. Letos nepoznal hořkost porážky a také dnes své soupeře nechal v dešti daleko za sebou. Spolu s Platonem Iefremenkem si převzal také stříbrnou medaili za druhé místo v soutěži družstev.

V kategorii děvčat si kov nejcennější odvezla do Hořovic Bára Šoltisová. Naše dívky zůstaly těsně pod stupni vítězů v individuálním závodě-Rosalie Polach byla 4., Kateřina Hartmanová 5. Spolu pak převzaly bronzové medaile za výkon v soutěži oddílových družstev.

Také v dalších kategoriích byly k vidění zajímavé výsledky - podívat se můžete TADY.

Marek Grycz ve finále Magnesia GO

20.10.2016 | Fond Magnesia Go je společným projektem Karlovarských minerálních vod, a.s. a Ondřeje Vetchého. Společně rozdělí 1.000.000,- na podporu šesti nadějných sportovců. A právě do této finalové šestice se dostal pětibojař Sportovního centra Bystřice Marek Grycz! Soutěž probíhá formou veřejného hlasování - hlasovat pro několikanásobného medailistu z Mistrovství Evropy mládežnických kategorií můžete ZDE.

Volební valná hromada ČSMP

20.10.2016 | 13.10.2016 se konala Volební valná hromada Českého svazu moderního pětiboje. Ve funkci předsedy byl na další olympijský cyklus, tedy čtyřleté období, potvrzen dosavadní předseda, člen TJ Dukla Praha, Bohumil Hrudka. Do Výkonného výboru svazu pak pánové: Libor Capalini a Daniel Kašpar (oba TJ Dukla Praha), Michal Michalík (PSC v Plzni) a David Svoboda (KK Výstavby). Na svém prvním řádném zasedání dne 19.10.2016 zvolili členové VV do funkce místopředsedy Daniela Kašpara, který tuto funkci zastával i v minulém období.

Malá cena Dukly

13.10.2016 | Srdečně zveme všechny zájemce na třetí - závěrečný - díl seriálu O pohár Dukly v moderním dvojboji. Po vyhlášení výsledků závodu budou vyhlášeni a odměněni 3 nejlepší v každé kategorii s nejvyšším bodovým součtem dvou závodů ze tří pořádaných (Zimní cena Dukly, Cena Dukly a Malá cena Dukly). Těšíme se na hojnou účast! Akci finančně podpořila Městská část Praha 6.

PROPOZICE

23. Cena Hrona - Banská Bystrica (SVK)

09.10.2016 | Sportovně - společenské setkání se odehrálo v tradičně příjemné atmosféře, opět pod organizační taktovkou D. Poláčka. Vítězem se stal po velmi vyrovnaném boji Peter Brányik. Ten byl před záverečnou jízdou o bod za, později druhým, J. Bakošem. Toho stála vítězství jediná vteřina, o kterou překročil časový limit na parkůru. Třetí místo bral Ivan Boledovič těsně před Tomášem Janko. Zástupce našeho oddílu sice vyhrál střelbu a jízdu, ale zdravotní omezení ho limitovala v běhu a šermu natolik, že to na lepší než čtvrté místo v kategorii profesionálů nebylo.

Daniel Kašpar přidal k dobré prezentaci oddílu vítězství v běhu a druhé místo v šermířské části soutěže. V součtu to znamenalo jasné vítězství v kategorii "metařů", kde si premiéru odbyla také Jaroslava Janková.

Výsledky na vyžádání do emailu.

ČPM - Cena Bystřice - MČR U13

01.10.2016 | Předposlední kolo Českého poháru mládeže - Memoriálu Karla Bártů - se konalo jako Mistrovství České republiky do třinácti let. Tituly putují do Hořovic, zásluhou Kristýny Mlejnkové, a Kralup, přičiněním Vincenta Zelenky.

Našim  zástupcům se tolik nedařilo v mistrovském závodě. I tak lze hodnotit vystoupení závodníků TJ Dukla Praha jako úspěšné. Vítězi se ve svých kategoriích stali A. Chalupníková, K. Trojanová, K. Krejčí, D. Plátek, M. Nachtigall a J. Kříž. Řady limitářů Sportovně talentované mládeže pak rozšířila E. Fryková. Gratulujeme a těšíme se na 22.10. do Kladna na MČR U11. Závodní sezonu pak na Julisce 6.11.2016 uzavřou nepohárové závody pro nejmladší kategorie.

Kompletní výsledky z Bystřice ZDE

ČPM  - Malá cena Plzně MČR U15

24.09.2016 | 3x bronzoví skončili naši závodníci na MČR v Plzni. V individuálním závodě Jan Toman, ve družstvech dvojice Toman - Pecánek a Hartmanová -Zmrzlá. Kompletní výsledky naleznete ZDE.

CISM - Warendorf (GER)

23.09.2016 | Pěkné 12. místo obsadila Eliška Přibylová na Mistrovství světa armád. Gratulujeme! Výsledky ZDE.

Těsně za stupni vítězů skončil David Kindl. Čtvrté místo je velikým úspěchem závodníka našeho oddílu. Družstvo Kindl -Bilko - Svěchota skončilo stříbrné. Výsledky ZDE.

MSJ - Káhira (EGY)

17.09.2016 | V hlavním městě Egypta probíhá juniorské mistrovství světa, kterého se účastní i dva reprezentanti z našeho klubu. Výsledky (nejen) Barbory Ciprové a Lukáše Svěchoty můžete sledovat ZDE.

ČPM - Cena Bystřice MČR U13

15.09.2016 | Propozice naleznete ZDE- oddíl organizuje společnou cestu vlakem - hlaste se co nejdříve trenérům!

ČPM - Podzimní cena Prahy

11.09.2016 | Závod pro všechny mládežnické kategorie v rámci Českého poháru mládeže, Memoriálu Karla Bártů, se pořádajícímu MP KK Výstavby povedl. A povedl se i duklákům - 13x umístění na "bedně"! Kdo a v jakých kategoriích si stupně vítězů vybojoval zjistíte nahlédnutím do výsledků.

Autogramiáda

08.09.2016 | Hl. m. Praha srdečně zve na autogramiádu olympioniků, kteří reprezentovali ČR na LOH Rio 2016. Autogramiáda se uskuteční v úterý 13. září od 16 do 17 hodin na Staroměstském náměstí. Účastnit se budou Lukáš Krpálek, Jaroslav Kulhavý, Barbora Špotáková a dalších 10 olympioniků. Tohoto jedinečného setkání se může zúčastnit každý, přijďte a podpořte naše reprezentanty.

ČPM Malá cena Plzně

05.09.2016 | 6. kolo Českého poháru mládeže, Memoriálu Karla Bártů, pro kategorie U11, U13 a U15 proběhne v sobotu 24.9.2016. Těšíme se na hojnou účast našich mladých závodníků! Přihlášky směrujte na osobní trenéry.

Propozice 

MS Laser-run Lisabon (PRT)

05.09.2016 | Na mistrovství světa v Laser-run v portugalském Lisabonu získali tři čeští reprezentanti tituly mistrů světa. Martin Vlach mezi juniory, Barbora Kodedová mezi seniorkami a Ondřej Polívka mezi seniory. Ve stejné kategorii obsadil Ondřej Svěchota třetí místo. V neděli si doběhla smíšená štafeta ve složení Barbora Kodedová a Ondřej Polívka pro další titul mistrů světa.

Převzato z www.pentathlon.cz

ČPM - Podzimní cena Prahy

02.09.2016 | Vinou rekonstrukce kladenského bazénu byly první podzimní závody přesunuty na Julisku (11.9.). Přihlášky jako obvykle u trenérů.

Propozice

ME U17 Solihull (GBR)

30.08.2016 | Skvělá zpráva přišla z anglického Solihullu. Štafeta Veronika Novotná - Kateřina Tomanová zvítězila a česká děvčata tak poprvé v historii získala titul mistryň Evropy! Gratulujeme jim i trenérovi Marku Szmekovi.

Výsledky

Open Swiss Championship - Bern

25.07.2016 | Již tradičně se členové našeho oddílu účastní závodu v krásném prostředí města Bern. Vedle prohlídky města stihli někteří i vystoupit na stupně vítězů! Lukáš Svěchota přemožitele ve své kategorii nenašel, Kateřina Krejčí a Agáta Rázgová obsadili 2., resp. 3. místo. Velmi pěkné výkony předvedli i další naši členové, výsledky ZDE.

MS U19 Limeric (IRL)

18.07.2016 | České duo Chvalovská - Křenková v soutěži ženských štafet bojovalo o medaile! Nakonec z toho byla nepopulární bramborová, ale i tak je to úctyhodný výkon! Gratulujeme!

Výsledky ZDE.

Po čtvrtečním postupu obou českých zástupkyň L. Chvalovské i K. Křenkové z kvalifikačních skupin do finálového závodu jsme dnes drželi palce - jak se závod děvčatům povedl, zjistíte ZDE.

ME Sofie (BUL)

10.07.2016 | JAN KUF MISTREM EVROPY! Obsáhlých komentářů není třeba, pohleďte do výsledků!

Další informace

09.07.2016 | Všichni čtyři čeští zástupci postoupili do nedělního finále mužů. Bez naděje na medaili není ani družstvo (Kindl-Polívka-Bilko). V sobotní soutěži žen můžete spolu s námi držet palce Natálii Dianové!

07.07.2016 | Medailové žně v plném proudu! Rok a den po zisku zlata v kategorii smíšených štafet dokázala dvojice "dukláků" Kuf-Dianová získat titul mistrů Evropy!

"Tento způsob léta, zdá se mi poněkud neštastný!"

Výsledky ZDE

Dnes je na pořadu kvalifikace individuální soutěže žen.

06.07.2016 | Skvělá zpráva pro všechny fandy českého moderního pětiboje:člen našeho oddílu Ondřej Polívka, spolu s reprezentačním kolegou Martinem Bilkem, dokázali ve velmi silné konkurenci vybojovat na Mistrovství Evropy stříbrné medaile v soutěži mužských štafet!

Výsledky ZDE

Již v úterý obsadila dvojice Bilková - Kodedová osmé místo mezi ženskými štafetami. Čtvrtek přinese klání mix štafet, kde mají opět medailové ambice lonští mistři světa v této disciplíně Jan Kuf a Natálie Dianová (oba Dukla Paha).

MMČR U17 - Evropský pohár mládeže

26.06.2016 | Mezinárodní mistrovství České republiky v kategorii do sedmnácti let pořádal náš oddíl v sobotu a v neděli. V konkurenci sedmi zemí se prosadili Čeští závodníci i na stupně vítězů! Titul mistryně republiky si odvezla do Příbrami Veronika Novotná, která za sebou nechala závodnice Dukly Praha, druhou Kateřinu Tomanovou a třetí Kateřinu Krejčí. Z celkového vítězství se radovala Viktoria Novikova z Ruska. Výsledky dívek.

S úmorným vedrem se nejlépe vyrovnali závodníci Ruska, kteří mezi nejlepší pětku nikoho jiného nepustili. Zvítězil Timofei Chuprinin, nejlepší z Čechů byl Matěl Pajtl (Lašský sportovní klub Frýdek-Místek). Jakub Maleček z Dukly Praha obsadil pěkné 16. místo, které znamenalo z MČR nepoulární 4. pozici. Výsledky chlapců.

V soutěži štafet zvítězilo s náskokem české duo Novotná-Tomanová.

Výsledky štafetového závodu chlapců.  

Výsledky štafetového závodu dívek.

Výsledky soutěže smíšených štafet.

Záznamy z terčových zařízení.

Velký dík patří všem, kteří vydrželi v horkém počasí závodit, fandit, rozhodovat i organizovat. A samozřejmě Hlavnímu městu Praha za finanční podporu a partneru soutěže, hotelu International.

   
   

MZ Mistrovství Polska

26.06.2016 | Mimořádně vydařené závody mají za sebou někteří členové našeho oddílu. Po vynikajícím výkonu dosáhla Barbora Ciprová bronzvou příčku! Neztratily se ani Aranka Chalupníková na 7. pozici a celkově 13. Lea Chvalovská. Výsledky.

Výsledky mužů ZDE.

Cena SCB

19.06.2016 | Velmi úspěšná byla naše mini výprava do Bystřice. Dvojité zlato v kategorii U11 po vynikajících výkonech R. Polach a J. Kříže a k tomu bronz Radima Pecánka ve stejné kategorii! Ani ostatní se nemusí za své výkony stydět. Děkujeme za účast i předvedené výkony. Jedno speciální poděkování posíláme také trenérovi M. Chybovi.

Výsledky ZDE.

ČSOB Na zdraví s Davidem Svobodou

14.06.2016 | 23.6.2016 se v budově ČSOB Inspirace na Jungmannově Náměstí 767 uskuteční talkshow s Davidem Svobodou. Nejrychlejší členové oddílu dostanou volňásky zdarma, stačí zavolat nebo napsat D. Kašparovi.

ME Juniorů - Drzonkow (POL)

11.06.2016 | Dva dny po stříbru mužské štafety (Vlach  - Grycz) můžeme opět spokojeně posílat gratulace do polského Drzonkowa! Všichni čtyři naši reprezentanti, včetně dukláka L. Svěchoty, postoupili z kvalifikačních bojů do sobotního finále. Gratulujeme!

Ve finále to opět cinklo! Stříbrná medaile ze soutěže družstev patří trojici  Vlach (7. místo), Grycz (9.) a Hercík (16.). Lukáš Svěchota obsadil 28. místo.

Výsĺedky, program i přímé přenosy neleznete ZDE.

Cena Dukly 2016

22.05.2016 | Výsledky závodu seriálu Českého poháru mládeže - memoriálu Karla Bártů naleznete zde.
Výsledky kategorií U7 a U9 zde. Poděkování  za finanční podporu akce patří Městské části Praha 6!

213 závodníků a závodnic, včetně devětatřiceti účastníků z nepohárových kategorií U7 a U9 si užívalo slunečný den na Julisce. Do té doby bezproblémový závod byl, bohužel, poznamenán hrubou chybou organizátorů a rozhodčích při běhu dívek kategorie U13.

Došlo k tomu, že jeden z rozhodčích na startu dostal od asistenta startovní listinu jiného(dalšího) běhu a začal podle nesprávných handicapů vypouštět závodnice. Jeden koridor tedy startoval dobře, podle správných handicapů, druhý ne. Po několika desítkách vteřin si toho všimli trenéři i rodiče a nastal zmatek, kdy na pokyny svých teamů a blízkých se dívky vydaly do závodu, nečekaje na povel rozhodčího.

V tu chvíli nám samozřejmě kamera v cíli byla k ničemu - sice dokážeme říct rozestupy a pořadí v cíli, nikoli však skutečný čas cca poloviny startovního pole, protože nevíme, kdy přesně odstartovali:-(

Na návrh pořadatelů s největší pravděpodobností Sportovně-technická komise anuluje tuto část soutěže z Českého poháru mládeže  a TJ Dukla Praha požádá  Komisi mládeže o přidělení náhradního termínu pro uspořádání mimořádného kola U13 dívek.

Zkažený dojem a pachuť křivdy nic z toho samozřejmě nesmaže a mě osobně to velice mrzí a jménem organizátorů se všem omlouvám!

Daniel Kašpar, ředitel soutěže

MILAN KADLEC MEMORIAL COMPETITION 2016

15.05.2016 | Výsledky dívekVýsledky chlapců.

Časový plán

Timetable

Finále světového poháru Sarasota

05.05.2016 | 

Výsledky zde.

Cena města Příbrami

01.05.2016 | Výsledky ZDE.

Chcete trénovat v Egyptě?

29.04.2016 | Ve spolupráci s egyptskou organizací Training without borders a 5kings group s.r.o. nabízíme výměnný tréninkový pobyt v Egyptě! V červenci a srpnu budou v Praze trénovat dva závodníci Egypta, 13ti letý chlapec a jedenáctiletá dívka. Egyptská strana nabízí stejnou možnost u nich - termín je na dohodě. Pokud by měl někdo zájem ubytovat egyptské sportovce, byť jen na část jejich pobytu, nebo máte zájem o trénink u nich, kontaktujte D. Kašpara - viz. kontakty.

Mezinárodní mistrovství ČR v moderním pětiboji juniorů, memoriál Milana Kadlece

15.04.2016 | 14. ročník tradičního závodu připomínajícího jméno jednoho z našich nejlepších pětibojařů se uskuteční 14. a 15.5.2016. Akci pořádá z pověření Českého svazu moderního pětiboje TJ Dukla Praha & ASC DUKLA, za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a Městské části Praha 6.

Zveme všechny fanoušky tohoto krásného sportu na sobotní soutěž žen i nedělní mužská klání. Na startovní listině je již nyní, měsíc před závodem, několik desítek startujících z osmi zemí světa.

Milan Kadlec

MILAN KADLEC (3.12.1958 - 24.8.2001)

Šampión moderního pětiboje s velkým srdcem, obrovskou vůlí a jedinou touhou - dosáhnout mety nejvyšší.

Největší úspěchy:
stříbrný na MS 1987
stříbrný na ME 1987
bronzový na MS 1990
osmý na OH 1980

Dokázal na sedmi po sobě jdoucích mistrovstvích světa být vždy do osmého místa!

4. SP Kecskemét

14.04.2016 | Dnes začíná v Maďarsku 4. díl Světového poháru. Na startu budou v individuálních soutěžích Českou republiku reprezentovat Barbora Kodedová, Lenka Bilková, David Svoboda, Martin Bilko, David Kindl a Ondřej Polívka. Výsledky naleznete zde a na stránkách mezinárodní federace UIPM, další informace také na svazových stránkách

Přímý přenos o víkendu na TV kanálu UIPM.

Cena města Kralupy nad Vltavou

09.04.2016 | 1. letošní kolo Českého poháru mládeže spolupořádal oddíl TJ Kralupy a Český svaz moderního pětiboje. Hned několika našim závodníkům se podařilo splnit na první pokus limit do STM. Gratulujeme nejen Kateřině Tomanové, Rosálii Polach a Jakubu Křížovi, ale také všem dalším úspěšným Duklákům!

Kompletní výsledky najdete ZDE

Další dostavečníko má sportující mládež 1.5.2016 v Příbrami.

3. SP Řím

02.04.2016 | Hon za body do Světového poháru pokračuje zastávkou v Itálii. Na startu se představili členové našeho oddílu Natálie Dianová, Jan Kuf, Jakub Hrudka, Ondřej Polívka a David Kindl.

Jan Kuf obsadil ve finále 3. místo! Ondřej Polívka skončil 31., Barbora Kodedová byla 14.

Výsledky najdete zde, na stránkách svazu i mezinárodní federace. Finále opět živě přenášel televizní kanál UIPM.

MZ Drzonkow (POL)

20.03.2016 | Mezinárodních závodů v Polsku se účastnila početná česká výprava, výsledky naleznete ZDE.

Zimní cena Dukly

20.03.2016 | 95 startujících si užilo závod podporovaný Městskou částí Praha 6. Počasí korespondovalo s názvem závodu, ale i tak byli k vidění velmi kvalitní výkony. A také bojovné výkony nejmladších sportovců. Hned tři účastníci se narodili v roce 2012:-)

    
   

Děkujeme všem za účast, gratulujeme k výsledkům a těšíme se na druhý díl seriálu O pohár Dukly, tentokrát 22.5.2016 - Malá cena Dukly. Tento závod proběhne současně s Cenou Dukly, která je součástí Českého poháru mládeže. Propozice naleznete na našich stránkách již brzy.

Výsledky ze Zimní ceny Dukly ZDE.

 

Za fotografie děkujeme panu Ohrablovi!

Tréninky na Šutce opět standardně

16.03.2016 | Bazén na Šutce opět v provozu!

Zimní cena Dukly

11.03.2016 | V sobotu 19.3. se koná Zimní Cena Dukly v moderním dvojboji nejmladších kategorií, propozice naleznete ZDE.

2.SP Rio de Janeiro

10.03.2016 | Druhý díl světového poháru se odehraje v brazilském Riu. Vyzkoušet olympijská sportoviště vyrazila trojice mužů - Kuf, Polívka, Svoboda. Kvalifikace se uskuteční v pátek, informace naleznete kromě našich stránek také na stránkách svazu a federace.

Z české trojice postoupil do nedělního finále pouze David Svoboda, který obsadil ve finále 16. místo. Podle slov jeho i reprezentačního trenéra šlo především o to, vyzkoušet si  olympijská sportoviště a získat informace do tréninkové přípravy směrem k Riu.

Trenérský seminář licence "C"

10.03.2016 | ČSMP pořádá o víkendu 12.-13.3. trenérský seminář. Zájemci o licenci či jen účast na akci se mohou stále ještě hlásit! Program ZDE.

1. SP 2016 - Káhira

27.02.2016 | Člen našeho oddílu Ondřej Polívka, připravující se v ASC DUKLA Praha, se stejně jako jeho kolegyně z reprezentace, Barbora Kodedová, dostal do finálového závodu 1. Světového poháru 2016!

Obsadil v něm 26. místo, Barbora byla 24.

Výsledky naleznete ZDE a přímý přenos finále jste pak v pátek a sobotu mohli sledovat na novém TV kanále UIPM.  

2. díl SP se uskuteční za dva týdny v Rio de Janeiru.

Cena Vltavy

22.02.2016 |Soutěží v šermu kordem juniorek, juniorů a kadetek se zúčastnilo množství našich členů. Někteří velmi úspěšně - podívat se můžete sami na kompletní výsledky dívek i chlapců.

MZ Drzonkow

13.02.2016 | V polském Drzonkowě proběhly mezinárodní závody s účastí našich závodníků. Výsledky naleznete ZDE.

LBS sport - nový partner oddílu

03.02.2016 | S radostí oznamujeme našim členům, že novým partnerem oddílu se stala největší specializovaná prodejna pro běžecké lyžování v Praze a Středních Čechách.

Firma LBS Sport nabízí kompletní nabídku lyží a bot, vázání, hole, vosky, nářadí, oblečení a doplňky.

V letních měsících se specializuje na silniční cyklistiku a stavby kol na zakázku.

Samozřejmostí je nabídka helem, oblečení, nářadí a veškerých komponentů na cyklistiku.

Členové oddílu moderního pětiboje TJ Dukla Praha, kteří se prokáží platnou průkazkou, mají 20% slevu. V letních měsících se slevy vztahují pouze na softgood a helmy. Na ostatní produkty se sleva bude řešit individuálně. 

Prodejnu najdete na adrese: Na Maninách 900/50, Praha 7; e-shop a další informace naleznete na webu www.lbs-sport.cz