12.12.2017

Aktuality

Překvapiví vítězové 9. Pražského vánočního maratonu 

10.12.2017| Asi málokdo by si vsadil na to, že v konkurenci patnácti zemí se na stupně nejvyšší postaví právě zástupci Jihoafrické republiky a Kyrgyzstánu. A přesně to se stalo! Kategorii mužů opanoval Zhumabai Uulu DAANYSHMAN, v kategorii žen pak vládla Janalé VAN DEN BERG. Nejlepším českým výsledkem bylo 2. místo dvojnásobného vítěze turnaje, Richarda Pokorného. Za zmínku jistě stojí 9. místo Kateřiny Krejčí a 3. místo Jana Tomana (celkově 11.!), oba z pořádající TJ Dukla Praha.

Celkové výsledky mužů a žen.

Děkujeme Armádnímu sportovnímu centru DUKLA a Českému svazu moderního pětiboje; za finanční podporu Magistrátu hlavního města a Městské části Praha 6 a samozřejmě obrovský dík patří všem členům organizačního teamu!

Těšíme se na jubilejní 10. ročník 8.-9.12.2018 a přidáváme jednoduchý recept na úspěch, založený na těchto informacích: Honza Toman má dvě sestry. Vítězka ženské kategorie má  sestry 3 a vítěz mužské části soutěže dokonce 6! Zdá se tedy, že postup našich závodníků na vyšší příčky v příštím ročníku je takřka nemožný bez aktivní podpory rodičů...:-)   

Řinčení zbraní, pot a emoce na Julisce 

30.11.2017| O víkendu 9. a 10.12.2017 se na pražské Julisce uskuteční devátý ročník mimořádného šermířského turnaje. Svým pojetím patří vůbec k největším na světě. Na 200 šermířů z patnácti zemí se utká v systému, kdy nikdo nevypadá a šermuje se až do konce o každé místo. „ Znamená to více než 3000 utkání a 22500 zásahů během jediného víkendu. Vítězem je každý, kdo dokončí celou soutěž.“, říká Lucie Švorcová, ředitelka letošního ročníku. „ Je to výjimečná akce jak po sportovní stránce – na startovní listině je hned několik účastníků olympijských her – tak i po stránce organizační. Tady nám velmi pomáhá finanční podpora z Magistrátu hlavního města Praha a Městská část Praha 6. Obrovskou pomocí je i spolupráce s ASC Dukla a Českým svazem moderního pětiboje, bez nich by to všechno bylo ještě mnohem náročnější.“, dodává Švorcová.

                                        

Další informace o akci můžete najít na www.fencingmarathon.cz či facebookových stránkách závodu. Členové našeho oddílu startují bezplatně!

Marek Grycz UIPM pětibojařem roku 2017 

28.11.2017| Český reprezentant Marek Grycz byl na výročním kongresu Mezinárodní unií moderního pětiboje (UIPM) v Gruzii oceněn jako nejlepší junior roku 2017! Gratulujeme a přejeme podobně úspěšnou sezonu 2018.

Pětibojař roku

28.11.2017| 18.12.2017 se uskuteční slavnostní vyhlášení pětibojaře roku. Náš oddíl má jeden hlas. Pokud chcete hlasovat, můžete si vybrat jednoho ze šesti nominovaných ZDE a dát mu hlas ZDE (1.ledna = hlas pro M. Bilka, druhého pro N.Dianovou, trřetího M. Grycz, čtvrtého J. Kuf, pátého O.Polívka, volbou šestého ledna dáváte hlas M. Vlachovi). Nebo hlasujte pro někoho jiného na náš email info@mpduklapraha.cz 

Nadstandardní zabezpečení sportovně talentované mládeže 2017

12.11.2017| O tom, jakým výhodám se těší naši nejúspěšnější členové se můžete dočíst ZDE

Text materiálu je možná trochu nejasný - pro jistotu zdůrazňujeme, že výše zmíněné výhody je třeba vyčerpat do konce roku 2017!

O Pohár Dukly Praha

12.11.2017| I přes nepřízeň počasí se poslední části seriálu pro nejmladší závodníky, O Pohár Dukly Praha, účastnilo 173 závodníků z celé České republiky. Příjemným překvapením a odměnou za to, že vydrželi až na závěrečné předávání diplomů a cen, byla přítomnost olympijského vítěze Davida Svobody. Výsledky dnešního závodu jsou k prohlédnutí ZDE, celkové pořadí po 3 kolech TADY.

Dnešní závod byl premiérou na pozici ředitelky soutěže pro Aničku Hartmanovou. Patří jí veliký dík za to, jak závod proběhl! 

Poděkování patří také Městské části Praha 6, Magistrátu hlavního města, České unii sportu (projektu Sportuj s námi), Armádnímu sportovnímu centru DUKLA a Českému svazu moderního pětiboje. Ti všichni podpořili různou formou naši aktivitu, ať už jednotlivá kola či seriál jako celek.

V roce 2017 se akce zúčastnilo celkem 243 dětí alespoň jednoho z našich závodů.

29.10.2017| Za finanční podpory Městské části Praha 6 se uskuteční v neděli 12.11. závod pro nejmladší závodníky, včetně neregistrovaných. Propozice ZDE.

Závod olympijských nadějí a 8. kolo Českého poháru mládeže - Memoriálu Karla Bártů

22.10.2017| Výborně obsazený mezinárodní závod uspořádal Český svaz moderního pětiboje ve spolupráci s ASC DUKLA na Julisce. V dobrém světle se předvedli i čeští reprezentanti, jak se můžete přesvědčit ve výsledcích, které naleznete ZDE.

Posledním kolem završil pětibojařskou sezonu mládeže Memoriál Karla Bártů. Mistrovství České republiky U13 přineslo našemu oddílu bronz za 3. místo družstva J. Kříž a Š. Hartman. Kompletní výsledky TADY.

Poslední závod sezony se uskuteční rovněž na Julisce. 3. díl seriálu závodů pro mládež O pohár Dukly bude pořádán v neděli 12.11. Těšíme se na Vaši hojnou účast!

7. kolo Českého poháru mládeže - Memoriálu Karla Bártů - MČR U11, Cena Bystřice

30.09.2017| Závodníci Dukly si v Bystřici užili pěkné počasí a také si spravili chuť po MČR U15 z minulého týdne. 

V individuálních závodech získali Matyáš Štegman a Kateřina Hartmanová bronzové medaile, o jediný bod pak uniklo první místo Marku Hauptmannovi. Marek si nakonec mistrovskou medaili na krk přeci pověsil a sice spolu s Matyášem za vítězství v soutěži družstev. Na třetím místě jim kryl záda další duklácký tandem Jakub Francis Zíka a Ladislav Matyáš Klíma. Do pomyslné sbírky cenných kovů doplnily chybějící stříbro ze soutěže družstev dívky - Kateřina Hartmanová a Sára Dolejšová.

      

K vidění byly vidět i další zajímavé výkony - výsledky najdete ZDE.

6. kolo Českého poháru mládeže - Memoriálu Karla Bártů - MČR U15, Malá cena Plzně a Podzimní cena Prahy

24.09.2017| Šesté kolo ČPM bylo rozděleno do dvou částí. V té první se utkali o mistrovské tituly starší žáci a žačky, tedy mladší patnácti let. Duklákům se příliš nedařilo a po delší době jsme tak z MČR nepřivezli žádný cenný kov. Výsledky ZDE, fotogalerie TADY.

V neděli se uskutečnila část šestého kola určená kategoriím U17 a U19. Výsledky je možno prohlédnout TADY.

Aktivní město

21.09.2017| Všichni naši členové bydlící na Praze 6 mají možnost získat 500Kč na příspěvky. Podrobnosti na www.aktivnimesto.cz a u trenérů.

Moneta Money Bank otevřené MČR v laser run 2017

16.09.2017| 83 startujících ve věku od šesti do padesáti šesti let přivítala Kutná Hora nevlídným počasím při prvním Mistrovství České republiky v laser run. Závod pořádal z pověření Českého svazu moderního pětiboje náš oddíl. Hlavním partnerem byla Moneta money bank, dalšími partnery pak firmy Pentashot, ToiToi a Michal Dusil. Akce se konala za finanční podpory města Kutná Hora, které navíc nad akcí převzalo záštitu.               

V krásném prostředí Vorlíčkových sadů, kterým dominuje chrám sv. Barbory, byly k vidění i přes chladné počasí pěkné výkony. Možnost vyzkoušet si kombinaci laserové střelby a běhu využilo i několik neregistrovaných sportovců. Ve většině kategorií se však projevilo, kdo už má natrénováno. Nás může těšit, že právě TJ Dukla Praha byla s 21 cennými kovy nejúspěšnějším oddílem. Celkové výsledky ZDE. Případné podněty (a klidně i jen pochavaly:-)  pište na info@mpduklapraha.cz

Fotografie a zprávy z Kutnohorského deníku najdete ZDE. Krátké info po akci např. tady.

Informace před závodem byla také na tomto informačním portálu a zde i zde.

Pochvalné informace o akci a pěknou fotogalerii najdete na webu oddílu TJ Kralupy.

 

Porovnání výkonu s konkurencí z celého světa můžete udělat díky tomuto odkazu.

5. kolo Českého poháru mládeže, memoriálu Karla Bártů - Kladenská cena

10.09.2017| Celkem šest našich závodníků se postavilo na stupně vítězů! Všem gratulujeme a těšíme se na další úspěchy jak na MČR v Laser runu příští sobotu, tak v dalších kolech Českého poháru mládeže.

Výsledky ZDE

Seznam zařazených do SCM a SpS 2. pololetí 2017

08.09.2017| V druhém pololetí mají slevu na členské příspěvky všichni zařazení členové SCM i SpS (výše částek se dozvíte od svých trenérů). Členové SCM a SpS obdrží obdobnou podporu jako v prvním pololetí, její konkrétní podoba bude projednána na nejbližším zasedání výboru oddílu.

Seznam zařazených:

SCM - Ciprová, Chalupníková, Svěchota L., Chvalovská, Trojanová, Tomanová, Houška, Toman, Krejčí, Plátek, Koštejn, Maleček, Nachtigall

SpS - Hartmanová K., Dolejšová, Štegman, Hauptmann

Všechny začátečnické skupiny obsazeny

04.09.2017| Děkujeme všem zájemcům, ale je zbytečné volat trenérům ohledem zápisu nových dětí - všechny skupiny jsou plné!

1. MČR v laser runu - Kutná Hora

24.08.2017 | aktualizováno 12.09. Historicky první ročník Mistrovství České republiky v laser run pořádá z pověření Českého svazu moderního pětiboje náš oddíl 16.9.2017 v Kutné Hoře. MONETA Money bank MČR v laser runu bude závodem jednotlivců všech kategorií dle pravidel UIPM (viz. odkaz). Přihlášky ZDE a aktualizované propozice ZDE.

Závodníci i diváci se mohou těšit na atraktivní prostředí historického centra Kutné Hory. Trať je totiž vedena doslova okolo chrámu sv. Barbory! Hlavním partnerem akce je MONETA Money bank, a.s. Zároveň je akce pořádána pod záštitou města Kutná Hora a je městem i finančně podpořena! Největším donátorem je pak ČSMP. Děkujeme!

ME U17 Pazardzhik (BUL)

02.07.2017 | Mixová štafeta Tomanová - Pajtl obsadila 3. místo na Mistrovství Evropy do sedmnácti let! Štafeta chlapců Houška-Tůma finišovala na pěkném, byť nepopulárním, 4. místě.

GRATULUJEME!

30.06.2017 | Parádní 12. místo obsadil náš člen Filip Houška na Mistrovství Evropy v Bulharsku. Kateřina Tomanová skončila 28. Oba se představí také na domácím Mistrovství světa do devatenácti let v Praze.

Výsledky chlapci dívky

ME juniorů - Barcelona (ESP)

01.07.2017 |

Jedno z historicky nejúspěšnějších vystoupení na evropské scéně za sebou mají čeští juniorští pětibojaři. Celkem 5. medaily dnes vybojovala dvojice Hercík - Křenková v mixové štafetě. Doufejme, že se podobně budeme moci radovat v srpnu po Mistrovství světa této kategorie.

A další stříbro do sbírky dvojice Vlach-Grycz! Gratulujeme!

Žně skvělých výsledků Českých reprezentantů pokračují! Štafeta složená z členek našeho oddílu Chalupníková-Ciprová obsadila 4. místo! 

Výsledky ZDE

!!!MAREK GRYCZ MISTREM EVROPY JUNIORŮ!!!

MARTIN VLACH BRONZOVÝ!!

DRUŽSTVO GRYCZ-VLACH-SVĚCHOTA STŘÍBRNÉ!

Krásný pohled na celkové výsledky ZDE.

 

Karolína Křenková obsadila na ME juniorů krásné sedmé místo! Výsledky.

4.kolo Českého poháru mládeže, Memoriál Karla Bártů - Příbram

25.06.2017 |Výsledky Ceny města Příbrami naleznete ZDE.

Mezinárodní mistrovství Polska

18.06.2017 | V sobotním závodě žen obsadila Eliška Přibylová 3. místo, Klára Valentová byla dvanáctá. Mezi juniorkami byla B. Ciprová 2., A. Chalupníková 3. a L. Chvalovská 6.  

 

Celkové výsledk žen

Celkové výsledky mužů

Mezinárodní MČR U19

11.06.2017 | V Praze proběhly mezinárodní závody kategorie U19  - Czech open, které byly zároveň Mistrovstvím České republiky této kategorie. Celkové druhé místo a první v rámci ČR obsadila členka našeho oddílu, Kateřina Krejčí! Mezi českými chlapci dominoval Lukáš Kvasnica z PK Příbram, druhé  a třetí místo patřilo opět našim - F. Houškovi a J. Tomanovi. 

Jako přebory Dukly pak vypadali stupně vítězů při vyhlašování soutěže družstev mužů, kdy všechna 3 místa patřila členům oddílu z Julisky. 

Celkové výsledky mužů a žen. Fotografie již brzy..

Cena SCB, 3. kolo Českého poháru mládeže 2017, memoriál Karla Bártů

04.06.2017 | Také ve třetím kole ČPM, pro kategorie U11, U13 a U15, členové TJ Dukla úspěšně bojovali o stupně nejvyšší. Celkové výsledky ZDE.

European Cup U17, Mezinárodní mistrovství ČR

27.05.2017 | Zástupci České republiky, Běloruska, Ukrajiny a Německa se sešli na startu letošního MČR U17. V kategorii chlapců dominovali hosté - 1. místo obsadil A.Khurs z Běloruska, druhé Ukrajinec Y. Kovalchuk a třetí místo opět Bělorus M. Fiadotka. "Bramborová" medaile zbyla na nejlepšího Čecha v soutěži, M. Pajtla z LSK Frýdek - Místek. 

Také v soutěži dívek vlála nejvýše vlajka Běloruska, zásluhou K. Etsiny, druhé místo patří mistryni České republiky, Kateřině Tomanové a a třetí doběhla O. Klunnikova (UKR).

V neděli čekali účastníky závodů, které finančně podporuje Magistrát hlavního města Prahy, štafety dívek, chlapců a smíšené štafety.

Výsledky jednotlivců ZDE a štafet ZDE.

4. SP Drzonkow (POL)

25.05.2017 | Posledním dílem se od dnešního dne do pondělí uzavírá letošní seriál Světového poháru, na který navazuje jeho finálová část 23.-25.6. v Litevském Vilniusu.

Natálie Dianová skončila ve finále na vynikajícím 8. místě. Gratulujeme!

Více informací o účasti Čechů, výsledky atd. najdete ZDE.

Evropský pohár U17, Mezinárodní mistrovství ČR

20.05.2017 | V sobotu a neděli se na Julisce setká pětibojařská mládež na jednom z nejstarších závodů této kategorie na území Evropy. Soutěž, kterou finančně podpořil Magistrát hlavního města, pořádá z pověření svazu TJ Dukla Praha a ASC Dukla Praha. 

Akce začíná v pátek 20:00 technickou poradou v hotelu International. V sobotu proběhnou individuální soutěže, v neděli pak soutěž mužských, ženských a smíšených štafet. Začátek rozplavání je shodně na 9:30, vyhlášení výsledků lze očekávat krátce po obědě.

Memoriál Milana Kadlece

20.05.2017 | V "matce měst" se konal 15. ročník mezinárodního mistrovství ČR v moderním pětiboji. Na startu bylo 29 závodníků z deseti zemí. Od začátku byl ve vedení Gudlevitius Gytis (LTU). Jeho 258 šermířských bodů, čas 1:59,84 200 metrů plavání volným způsobem a 49 vteřin střelecký čas v laser-runu je skutečně obdivuhodných.

Byl to však jiný závodník který přitahoval pozornost v bazénu. Mylles Pillage (GBR) dokázal v 25m bazénu zaplavat 1:53,49!!

V laser-runu zvítězil v těžkém závodě při více než třiceti stupních celsia Francouz Singh, následován teamovým kolegou Baptistem a Hernandezem z Mexika.

Memoriál Milana Kadlece tradičně končí jízdou. Nejlepším jezdcem byl Lukáš Svěchota, který ztratil pouze jeden bod za čas strávený na kolbišti. Vysoká úroveň koní a , s ohledem na věk, i jezdců udělala krásnou tečku za velmi povedeným závodem.

Mistrem ČR se stal Marek Grycz (SC Bystřice) před dvojicí závodníků Dukly Praha Svěchotou a Plátkem. V celkovém hodnocení se seřadili závodníci na stupních vítězů takto: G.Gudlevitius (LTU), M. Grycz (CZE) a J.Kaufmann (GER).

Celkové výsledky ZDE.

Sobotní soutěž dívek se odehrála v daleko příjemnějším počasí. Na začátku předvedla nevídaných 292 bodů za šermířskou disciplínu Ruska V. Efimova. V bazénu zazářila časem 2:10,08  její kolegyně z reprezentace X. Fralcova. Laser run vyhrála dle očekávání Litevka A. Tamasauskaite, která by svým výkonem 12:11 byla v top 10 mužské kategorie! Hned 4 dívky zvládly bezchybně parkůr, nejlépe pak E. Servais z Francie. 

Celkově zvítězila X.Fralcova (RUS) před A. Tamasauskaite )LTU) a S.Serkinou (RUS). Mistrovství České republiky vyhrála K.Křenková, 2. místo obsadila B. Ciprová a třetí A. CHalupníková. 

Celkové výsledky ZDE.

Děkujeme Hlavnímu městu Praha za finanční podporu a pánům Suttonovi a Kašparovi za fotografie.

Laser - run

14.05.2017 | Závod v Laser - runu pořádal Lašský sportovní klub Frýdek-Místek. Hlavní ženskou kategorii vyhrála naše závodnice Klára Valentová. Gratulujeme!

MMČR juniorů a juniorek - Memoriál Milana Kadlece

11.05.2017 | 15. ročník závodu připomínajícího jméno jednoho z našich nejlepších pětibojařů se uskuteční netradičně v pátek a sobotu, 19. a 20.5.2017. Akci pořádá z pověření Českého svazu moderního pětiboje TJ Dukla Praha & ASC DUKLA, za finanční podpory Magistrátu hlavního města Prahy.

Program závodu naleznete ZDE.  Na startu je sedmdesát pětibojařů a pětibojařek z dvanácti států světa. Přijďte podpořit domácí závodníky!

MILAN KADLEC (3.12.1958 - 24.8.2001)

Šampión moderního pětiboje s velkým srdcem, obrovskou vůlí a jedinou touhou - dosáhnout mety nejvyšší.

Největší úspěchy:
stříbrný na MS 1987
stříbrný na ME 1987
bronzový na MS 1990
osmý na OH 1980

Dokázal na sedmi po sobě jdoucích mistrovstvích světa být vždy do osmého místa!

MZ Szczecinek (POL)

08.05.2017 | Mezinárodní závody ve dvojboji ročníků 2005 - 2009 na tratích 50 m plavání a 600m běh.

V open kategorii všech ročníků se nejlépe z našich závodníků umístil na 2. místě Jakub Kříž (2006) v soutěži chlapců a na 5. místě Eliška Fryková (2006) v soutěži dívek. V jednotlivých soutěžích ročníků se našim závodníkům dařilo:

dívky: 2006 Eliška Fryková 3., Krystýna Čurdová 5., Rosalie Polach 8.//2007 Sára Dolejšová 1.// 2008 Kateřina Hartmanová 1.

Chlapci: 2005 Šimon Hartman 2.// 2006 Jakub Kříž 1., Radim Pecánek 7.// 2007 Marek Hauptmann 2., Matyáš Štegmann 3., Platón Iefremenko 4.// štafeta Dukly Praha na 8x 25m plavání a 8x 200m běhu obsadila 2.místo.

3. SP Kecskemét (HUN)

07.05.2017 | V Maďarsku se sešla světová pětibojařská elita na 3. pokračování světového poháru. Již ve čtvrtek potěšila české fanoušky Karolina Křenková postupem do finále. Svůj výkon potom korunovala, prvním rokem juniorka, 28. místem ve finále!

V neděli probíhá finále mužské disciplíny s dvojím českým zastoupením. Jan Kuf a Ondřej Polívka si poradili, na rozdíl od Davida Svobody, s nástrahami finále. Ondřej Svěchota bohužel soutěž po zranění kolene nedokončil. Výsledky naleznete ZDE.

Přímý přenos hledejte TADY okolo 14:00.

V pondělní smíšené štafetě by měl nastoupit J. Kuf spolu s N. Dianovou.

aktualizace 8.5: JAN KUF S NATALIÍ DIANOVOU PRÁVĚ ZÍSKALI TŘETÍ MÍSTO V SOUTĚŽI ŠTAFET! GRATULUJEME!

O pohár Dukly

30.04.2017 | Dva ze tří závodů letošního ročníku O pohár Dukly jsou za námi. Průběžný stav můžete najít ZDE.

Přípomínáme, že se počítají dva nejlepší závody ze tří.

   

Foto: B. Ohrablo

Malá cena Dukly

30.04.2017 | Organizátoři na dnešní závodní den zajistli výrazně příjemnější počasí než včera. Na startu se sešlo 88 dětí z osmi oddílů a také tři neregistrovaní. Výsledky najdete ZDE.

   

Cena Dukly

29.04.2017 | 194 závodníků i přes nepřízeň počasí našlo cestu na Julisku. A k vidění byly výkony vskutku obdivuhodné a to napříč kategoriemi. Výsledky ZDE.

Děkujeme Magistrátu hlavního města Praha a Městské části Praha 6 za finanční podporu! Dík zaslouží i ASC DUKLA a Český svaz moderního pětiboje.

Věříme, že se uvidíme s většinou dnešních účastníků i zítra, na Malé ceně Dukly.

    

Mezinárodní závody juniorů (a čtyřbojařů) - Polsko

23.04.2017 | Výsledky najdete na tomto odkazu.

Cena Dukly

20.04.2017 | V sobotu 29.4.2017 se uskuteční 2.kolo Českého poháru mládeže, memoriálu Karla Bártů. Propozice na soutěž, kterou finančně podporuje Magistrát hlavního města Prahy a Městská část Praha 6, naleznete ZDE.

Členská schůze oddílu

18.04.2017 | Ve čtvrtek 20.4.2017 se od 18:00 v zasedací místnosti ASC Dukla MP uskuteční členská schůze oddílu moderního pětiboje TJ Dukla Praha. Srdečně zveme všechny členy starší 15ti let.

Malá cena Dukly

18.04.2017 | Propozice na Malou cenu Dukly, 2. závod seriálu O pohár Dukly ZDE. Akce pro všechny zájemce od 3 do 13ti let je finančně podporována Magistrátem hlavního města Praha a Městskou částí Praha 6. Děkujeme a těšíme se na Vaši hojnou účast!

Veselé Velikonoce!

14.04.2017 | Přejeme příjemné velikonoční svátky všem našim členům a příznivcům!

Dočasné omezení využití bazénu na Julisce

11.04.2017 | Z důvodu výpovědi smlouvy ze strany úklidové firmy je od 12.04.2017 do odvolání uzavřen bazén, pára a další prostory. Děkujeme za pochopení, věřme, že situace bude brzy vyřešena.

1. kolo ČPM: Cena města Kralupy nad Vltavou

08.04.2017 | Úvodní kolo přineslo množství zajímavých výkonů, přesvědčit se můžete pohledem do výsledkové listiny ZDE.

Druhé kolo ČPM (Cena Dukly Praha) se uskuteční 29.04. u nás na Julisce, o den později pak 2. díl seriálu O pohár Dukly, Malá cena Dukly Praha. Na obě akce srdečně zveme.

Výběrové řízení: Vedoucí rozvojových projektů ČSMP

08.04.2017 | Zajímavou pracovní pozici nabízí Český svaz moderního pětiboje. Detaily ZDE.

Jarní cena Dukly

01.04.2017 | První ze seriálu závodů O pohár Dukly, Jarní cena Dukly, je za námi. 117 závodníků a závodnic předvedlo skvělé výkony a odneslo si i pěkné ceny. Díky partnerům, grantům a sponzorům zbylo i na pěkné počasí, děkujeme tedy Magistrátu hlavního města Prahy, Městské části Praha 6 a Projektu ČUS, Sportuj s námi! Těšíme se na hojnou účast v neděli 30.04.2017 na Malé ceně Dukly, druhém dílu seriálu závodů O pohár Dukly.

VÝSLEDKY

Členská schůze TJ Dukla MP

29.03.2017 | Zveme všechny členy starší 15ti let na členskou schůzi, která se bude konat dne 20.4.2017 na Julisce. Své kandidatury, dotazy a informace o účasti posílejte na kaspar.d@seznam.cz

MZ Drzonkow (POL)

26.03.2017 | Vynikajících výsledků dosáhli naši členové na mezinárodních závodech v Polsku. Kategorii žen opanovala Aranka Chalupníková, druhé místo v kategorii U19 brala Kateřina Krejčí a bronzem zkompletoval medailovou sadu Lukáš Svěchota v kategorii juniorů. GRATULUJEME!

Celkové výsledky najdete na tomto odkazu.

SP #2 Káhira (EGY)

23.03.2017 | Aktualizováno 24.3.

Ondřej Polívka obsadil po problémech v jezdecké části finále 31. pozici.

Kvalifikaci mají za sebou čeští reprezentanti v egyptské Káhiře, kde se letos bude konat také Mistrovství světa. Do finále postoupil člen našeho oddílu Ondřej Polívka, na rozdíl od zbývajících Čechů - Svěchoty, Bilka a Grycze. 

Držet palce můžete Ondrovi u obrazovek na kanálu UIPM ZDE zítra od 18:30 tamního času.

Cena města Kralupy nad Vltavou

20.03.2017 | 1. kolo Českého poháru mládeže se uskuteční v Kralupech. Propozice ZDE. Přihlášky trenérům, kteří předávají podklady D. Kašparovi. Připomínáme nutnost mít platnou lékařskou prohlídku!

Jarní cena Dukly

23.02.2017 | 1.04. se uskuteční první letošní závod třídílného seriálu O Pohár Dukly Praha. Akce pro všechny děti (registrované i neregistrované) se koná za finanční podpory Hlavního města Praha, Městské části Praha 6 a v rámci projektu Sportuj s námi také Česká unie sportu, kterým i touto cestou děkujeme! Rozhodnutím Výkoného výboru ČSMP lze v kategoriích U11 a U13 plnil limity do STM, přesto že se jedná o soutěž mimo Český pohár mládeže, memoriál Karla Bártů.

Propozice

V propozicích je nesprávně uveden konec přihlášek, má to být do 29.03.2017.

SP #1 Los Angeles (USA)

23.02.2017 | Aktualizováno 25.02.2017

David Svoboda obsadil ve finále 14. místo, Ondřej Polívka 21. Výsledky.

Oba naši reprezentanti, Ondra Polívka i David Svoboda postoupili z kvalifikace do finále. Přímý přenos bude možno sledovat na internetu.

Výsledky ZDE. Další informace TADY.

Upozornění pro členy oddílu - vstup horní branou

19.01.2017 | Upozorňujeme všechny naše členy, že vstup horní branou není možný. Zámek branky byl vyměněn a klíče se vydávat nebudou. JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO PŘELÉZAT PLOT!! Jedná se o armádní objekt. Prosíme, neriskujte své zdraví ani případný postih vedení.

SCM a SpS 1.pol. 2017

17.01.2017 | V prvním pololetí mají slevu na členské příspěvky všichni zařazení členové SCM i SpS (výše částek se dozvíte od svých trenérů). Členové SCM dále obdrží v prvním pololetí příspěvek 2000,- na soustředění a 2000,- na závody v zahraničí. Členové SpS 1000,- na soustředění a 1000,- na závody v zahraničí. Startovné na Českém poháru mládeže, Memoriálu Karla Bártů, hradí v roce 2017 za členy SCM i SpS oddíl.

Seznam zařazených:

SCM - Ciprová, Svěchota L., Chvalovská, Tomanová, Houška, Toman, Krejčí, Hartmanová B., Maleček

SpS - Kříž, Hartmanová K., Polach, Dolejšová, Fryková

Vyhlášení pětibojaře roku 2016

15.12.2016 | V pondělí 19.12.2016 od 18:00 proběhne v pražském hotelu DAP slavnostní vyhlášení ankety Pětibojař roku 2016. Na programu je také vyhlášení Českého poháru mládeže, kulturní program a v neposlední řadě raut. První dva zájemci, kteří si napíší na kaspar.d@seznam.cz obdrží (každý) dvě vstupenky na akci. Podmínkou je členství v TJ Dukla Praha, oddílu moderního pětiboje.

VIII. Pražský vánoční maraton

25.11.2016 | 9. a 10.12.2016 se uskuteční již osmý ročník šermířského klání. Největší, pravidelně pořádaná, šermířská akce v České republice a jedna z největších v Evropě má letos na svém startu již více než 160 přihlášených z deseti zemí. Přijďte se i vy podívat na Julisku! Více informací na www.fencingmarathon.cz 

Akce se těší dlouhodobé finanční podpoře Hlavního města Prahy. Děkujeme!

Malá cena Dukly

06.11.2016 | Poslední závod seriálu tří závodů O pohár Dukly 2016 se uskutečnil dnes odpoledne. 129 závodníků od startu nepřízeň počasí neodradila a k vidění byli jak velmi hodnotné výkony, tak souboje o každé místo a (v některých případech) i boje o holý život:-)

Městské části Praha 6 děkujeme za finanční podporu, zvláštní dík pak patří rozhodčím, trenérům i rodičům!


Výsledky naleznete ZDE

O Pohár Dukly

06.11.2016 | Třetím dílem dnes skončilo letošní zápolení nejmladších kategorií. 227 dětí na startu alespoň jednoho ze závodů je pro nás, organizátory, motivace do dalšího práce na příštím ročníku. Ledacos se dá ještě vylepšit - budeme rádi za náměty i konstruktivní kritiku.

Celkové výsledky ZDE

Závod olympijských nadějí - Tata (HUN)

29.10.2016 | Ve velmi dobrém světle se představili čeští závodníci, včetně zástupců TJ Dukla Praha, na jednom z posledních mezinárodních závodů mládeže v této sezoně. V maďarské Tatě se na stupně vítězů v individuálních soutěžích postavila hned pětice Čechů! V neděli soutěže končí závody štafet.

Výsledky: U19 dívky - U19 chlapci - U17 dívky - U17 chlapci

MS v biathle & triathle - Sarassota (USA)

23.10.2016 | převzato z www.pentathlon.cz: S titulem mistrů světa ve smíšené štafetě juniorů v triathle a třemi dalšími medailemi se vrací výprava českých moderních pětibojařů z MS v biathle a triathle v americké Sarasotě. Eliška Přibylová s Martinem Vlachem ovládli štafetový závod v kombinaci střelby, plavání a běhu, když porazili nejen všechny juniorské ale i seniorské páry.

Mezi seniory skončili v kombinaci plavání a běhu Eliška Přibylová s Tomášem Svobodou druzí za domácími Erin a Loganem Storie. V nedělních individuálních soutěžích v biathle získal Tomáše Svoboda v elitní seniorské kategorii stříbro za obhájcem mistrovského titulu Alexandrem Henrardem z Francie, bronz bral Logan Storie z USA. Martin Vlach doběhl mezi juniory třetí za triatlonovými specialisty Brianem Bonellim z Ekvádoru a Luisem Lopesem z Portugalska. Eliška Přibylová skončila mezi juniorkami pátá.

Výsledky

8.kolo Českého poháru mládeže, Memoriálu Karla Bártů - Kladenská cena, MČR U11

22.10.2016 | Počasí účastníkům dnešního závodu příliš nepřálo. Jednalo se o poslední kolo tohoto ročníku a zároveň Mistrovství České republiky v kategorii do jedenácti let.

MISTREM ČR SE STAL ZÁVODNÍK TJ DUKLA PRAHA JAKUB KŘÍŽ!

Jakub nenechal nikoho na pochybách, kdo že je nejlepším v této kategorii. Letos nepoznal hořkost porážky a také dnes své soupeře nechal v dešti daleko za sebou. Spolu s Platonem Iefremenkem si převzal také stříbrnou medaili za druhé místo v soutěži družstev.

V kategorii děvčat si kov nejcennější odvezla do Hořovic Bára Šoltisová. Naše dívky zůstaly těsně pod stupni vítězů v individuálním závodě-Rosalie Polach byla 4., Kateřina Hartmanová 5. Spolu pak převzaly bronzové medaile za výkon v soutěži oddílových družstev.

Také v dalších kategoriích byly k vidění zajímavé výsledky - podívat se můžete TADY.

Marek Grycz ve finále Magnesia GO

20.10.2016 | Fond Magnesia Go je společným projektem Karlovarských minerálních vod, a.s. a Ondřeje Vetchého. Společně rozdělí 1.000.000,- na podporu šesti nadějných sportovců. A právě do této finalové šestice se dostal pětibojař Sportovního centra Bystřice Marek Grycz! Soutěž probíhá formou veřejného hlasování - hlasovat pro několikanásobného medailistu z Mistrovství Evropy mládežnických kategorií můžete ZDE.

Volební valná hromada ČSMP

20.10.2016 | 13.10.2016 se konala Volební valná hromada Českého svazu moderního pětiboje. Ve funkci předsedy byl na další olympijský cyklus, tedy čtyřleté období, potvrzen dosavadní předseda, člen TJ Dukla Praha, Bohumil Hrudka. Do Výkonného výboru svazu pak pánové: Libor Capalini a Daniel Kašpar (oba TJ Dukla Praha), Michal Michalík (PSC v Plzni) a David Svoboda (KK Výstavby). Na svém prvním řádném zasedání dne 19.10.2016 zvolili členové VV do funkce místopředsedy Daniela Kašpara, který tuto funkci zastával i v minulém období.

Malá cena Dukly

13.10.2016 | Srdečně zveme všechny zájemce na třetí - závěrečný - díl seriálu O pohár Dukly v moderním dvojboji. Po vyhlášení výsledků závodu budou vyhlášeni a odměněni 3 nejlepší v každé kategorii s nejvyšším bodovým součtem dvou závodů ze tří pořádaných (Zimní cena Dukly, Cena Dukly a Malá cena Dukly). Těšíme se na hojnou účast! Akci finančně podpořila Městská část Praha 6.

PROPOZICE

23. Cena Hrona - Banská Bystrica (SVK)

09.10.2016 | Sportovně - společenské setkání se odehrálo v tradičně příjemné atmosféře, opět pod organizační taktovkou D. Poláčka. Vítězem se stal po velmi vyrovnaném boji Peter Brányik. Ten byl před záverečnou jízdou o bod za, později druhým, J. Bakošem. Toho stála vítězství jediná vteřina, o kterou překročil časový limit na parkůru. Třetí místo bral Ivan Boledovič těsně před Tomášem Janko. Zástupce našeho oddílu sice vyhrál střelbu a jízdu, ale zdravotní omezení ho limitovala v běhu a šermu natolik, že to na lepší než čtvrté místo v kategorii profesionálů nebylo.

Daniel Kašpar přidal k dobré prezentaci oddílu vítězství v běhu a druhé místo v šermířské části soutěže. V součtu to znamenalo jasné vítězství v kategorii "metařů", kde si premiéru odbyla také Jaroslava Janková.

Výsledky na vyžádání do emailu.

ČPM - Cena Bystřice - MČR U13

01.10.2016 | Předposlední kolo Českého poháru mládeže - Memoriálu Karla Bártů - se konalo jako Mistrovství České republiky do třinácti let. Tituly putují do Hořovic, zásluhou Kristýny Mlejnkové, a Kralup, přičiněním Vincenta Zelenky.

Našim  zástupcům se tolik nedařilo v mistrovském závodě. I tak lze hodnotit vystoupení závodníků TJ Dukla Praha jako úspěšné. Vítězi se ve svých kategoriích stali A. Chalupníková, K. Trojanová, K. Krejčí, D. Plátek, M. Nachtigall a J. Kříž. Řady limitářů Sportovně talentované mládeže pak rozšířila E. Fryková. Gratulujeme a těšíme se na 22.10. do Kladna na MČR U11. Závodní sezonu pak na Julisce 6.11.2016 uzavřou nepohárové závody pro nejmladší kategorie.

Kompletní výsledky z Bystřice ZDE

ČPM  - Malá cena Plzně MČR U15

24.09.2016 | 3x bronzoví skončili naši závodníci na MČR v Plzni. V individuálním závodě Jan Toman, ve družstvech dvojice Toman - Pecánek a Hartmanová -Zmrzlá. Kompletní výsledky naleznete ZDE.

CISM - Warendorf (GER)

23.09.2016 | Pěkné 12. místo obsadila Eliška Přibylová na Mistrovství světa armád. Gratulujeme! Výsledky ZDE.

Těsně za stupni vítězů skončil David Kindl. Čtvrté místo je velikým úspěchem závodníka našeho oddílu. Družstvo Kindl -Bilko - Svěchota skončilo stříbrné. Výsledky ZDE.

MSJ - Káhira (EGY)

17.09.2016 | V hlavním městě Egypta probíhá juniorské mistrovství světa, kterého se účastní i dva reprezentanti z našeho klubu. Výsledky (nejen) Barbory Ciprové a Lukáše Svěchoty můžete sledovat ZDE.

ČPM - Cena Bystřice MČR U13

15.09.2016 | Propozice naleznete ZDE- oddíl organizuje společnou cestu vlakem - hlaste se co nejdříve trenérům!

ČPM - Podzimní cena Prahy

11.09.2016 | Závod pro všechny mládežnické kategorie v rámci Českého poháru mládeže, Memoriálu Karla Bártů, se pořádajícímu MP KK Výstavby povedl. A povedl se i duklákům - 13x umístění na "bedně"! Kdo a v jakých kategoriích si stupně vítězů vybojoval zjistíte nahlédnutím do výsledků.

Autogramiáda

08.09.2016 | Hl. m. Praha srdečně zve na autogramiádu olympioniků, kteří reprezentovali ČR na LOH Rio 2016. Autogramiáda se uskuteční v úterý 13. září od 16 do 17 hodin na Staroměstském náměstí. Účastnit se budou Lukáš Krpálek, Jaroslav Kulhavý, Barbora Špotáková a dalších 10 olympioniků. Tohoto jedinečného setkání se může zúčastnit každý, přijďte a podpořte naše reprezentanty.

ČPM Malá cena Plzně

05.09.2016 | 6. kolo Českého poháru mládeže, Memoriálu Karla Bártů, pro kategorie U11, U13 a U15 proběhne v sobotu 24.9.2016. Těšíme se na hojnou účast našich mladých závodníků! Přihlášky směrujte na osobní trenéry.

Propozice 

MS Laser-run Lisabon (PRT)

05.09.2016 | Na mistrovství světa v Laser-run v portugalském Lisabonu získali tři čeští reprezentanti tituly mistrů světa. Martin Vlach mezi juniory, Barbora Kodedová mezi seniorkami a Ondřej Polívka mezi seniory. Ve stejné kategorii obsadil Ondřej Svěchota třetí místo. V neděli si doběhla smíšená štafeta ve složení Barbora Kodedová a Ondřej Polívka pro další titul mistrů světa.

Převzato z www.pentathlon.cz

ČPM - Podzimní cena Prahy

02.09.2016 | Vinou rekonstrukce kladenského bazénu byly první podzimní závody přesunuty na Julisku (11.9.). Přihlášky jako obvykle u trenérů.

Propozice

ME U17 Solihull (GBR)

30.08.2016 | Skvělá zpráva přišla z anglického Solihullu. Štafeta Veronika Novotná - Kateřina Tomanová zvítězila a česká děvčata tak poprvé v historii získala titul mistryň Evropy! Gratulujeme jim i trenérovi Marku Szmekovi.

Výsledky

Open Swiss Championship - Bern

25.07.2016 | Již tradičně se členové našeho oddílu účastní závodu v krásném prostředí města Bern. Vedle prohlídky města stihli někteří i vystoupit na stupně vítězů! Lukáš Svěchota přemožitele ve své kategorii nenašel, Kateřina Krejčí a Agáta Rázgová obsadili 2., resp. 3. místo. Velmi pěkné výkony předvedli i další naši členové, výsledky ZDE.

MS U19 Limeric (IRL)

18.07.2016 | České duo Chvalovská - Křenková v soutěži ženských štafet bojovalo o medaile! Nakonec z toho byla nepopulární bramborová, ale i tak je to úctyhodný výkon! Gratulujeme!

Výsledky ZDE.

Po čtvrtečním postupu obou českých zástupkyň L. Chvalovské i K. Křenkové z kvalifikačních skupin do finálového závodu jsme dnes drželi palce - jak se závod děvčatům povedl, zjistíte ZDE.

ME Sofie (BUL)

10.07.2016 | JAN KUF MISTREM EVROPY! Obsáhlých komentářů není třeba, pohleďte do výsledků!

Další informace

09.07.2016 | Všichni čtyři čeští zástupci postoupili do nedělního finále mužů. Bez naděje na medaili není ani družstvo (Kindl-Polívka-Bilko). V sobotní soutěži žen můžete spolu s námi držet palce Natálii Dianové!

07.07.2016 | Medailové žně v plném proudu! Rok a den po zisku zlata v kategorii smíšených štafet dokázala dvojice "dukláků" Kuf-Dianová získat titul mistrů Evropy!

"Tento způsob léta, zdá se mi poněkud neštastný!"

Výsledky ZDE

Dnes je na pořadu kvalifikace individuální soutěže žen.

06.07.2016 | Skvělá zpráva pro všechny fandy českého moderního pětiboje:člen našeho oddílu Ondřej Polívka, spolu s reprezentačním kolegou Martinem Bilkem, dokázali ve velmi silné konkurenci vybojovat na Mistrovství Evropy stříbrné medaile v soutěži mužských štafet!

Výsledky ZDE

Již v úterý obsadila dvojice Bilková - Kodedová osmé místo mezi ženskými štafetami. Čtvrtek přinese klání mix štafet, kde mají opět medailové ambice lonští mistři světa v této disciplíně Jan Kuf a Natálie Dianová (oba Dukla Paha).

MMČR U17 - Evropský pohár mládeže

26.06.2016 | Mezinárodní mistrovství České republiky v kategorii do sedmnácti let pořádal náš oddíl v sobotu a v neděli. V konkurenci sedmi zemí se prosadili Čeští závodníci i na stupně vítězů! Titul mistryně republiky si odvezla do Příbrami Veronika Novotná, která za sebou nechala závodnice Dukly Praha, druhou Kateřinu Tomanovou a třetí Kateřinu Krejčí. Z celkového vítězství se radovala Viktoria Novikova z Ruska. Výsledky dívek.

S úmorným vedrem se nejlépe vyrovnali závodníci Ruska, kteří mezi nejlepší pětku nikoho jiného nepustili. Zvítězil Timofei Chuprinin, nejlepší z Čechů byl Matěl Pajtl (Lašský sportovní klub Frýdek-Místek). Jakub Maleček z Dukly Praha obsadil pěkné 16. místo, které znamenalo z MČR nepoulární 4. pozici. Výsledky chlapců.

V soutěži štafet zvítězilo s náskokem české duo Novotná-Tomanová.

Výsledky štafetového závodu chlapců.  

Výsledky štafetového závodu dívek.

Výsledky soutěže smíšených štafet.

Záznamy z terčových zařízení.

Velký dík patří všem, kteří vydrželi v horkém počasí závodit, fandit, rozhodovat i organizovat. A samozřejmě Hlavnímu městu Praha za finanční podporu a partneru soutěže, hotelu International.


MZ Mistrovství Polska

26.06.2016 | Mimořádně vydařené závody mají za sebou někteří členové našeho oddílu. Po vynikajícím výkonu dosáhla Barbora Ciprová bronzvou příčku! Neztratily se ani Aranka Chalupníková na 7. pozici a celkově 13. Lea Chvalovská. Výsledky.

Výsledky mužů ZDE.

Cena SCB

19.06.2016 | Velmi úspěšná byla naše mini výprava do Bystřice. Dvojité zlato v kategorii U11 po vynikajících výkonech R. Polach a J. Kříže a k tomu bronz Radima Pecánka ve stejné kategorii! Ani ostatní se nemusí za své výkony stydět. Děkujeme za účast i předvedené výkony. Jedno speciální poděkování posíláme také trenérovi M. Chybovi.

Výsledky ZDE.

ČSOB Na zdraví s Davidem Svobodou

14.06.2016 | 23.6.2016 se v budově ČSOB Inspirace na Jungmannově Náměstí 767 uskuteční talkshow s Davidem Svobodou. Nejrychlejší členové oddílu dostanou volňásky zdarma, stačí zavolat nebo napsat D. Kašparovi.

ME Juniorů - Drzonkow (POL)

11.06.2016 | Dva dny po stříbru mužské štafety (Vlach  - Grycz) můžeme opět spokojeně posílat gratulace do polského Drzonkowa! Všichni čtyři naši reprezentanti, včetně dukláka L. Svěchoty, postoupili z kvalifikačních bojů do sobotního finále. Gratulujeme!

Ve finále to opět cinklo! Stříbrná medaile ze soutěže družstev patří trojici  Vlach (7. místo), Grycz (9.) a Hercík (16.). Lukáš Svěchota obsadil 28. místo.

Výsĺedky, program i přímé přenosy neleznete ZDE.

Cena Dukly 2016

22.05.2016 | Výsledky závodu seriálu Českého poháru mládeže - memoriálu Karla Bártů naleznete zde.
Výsledky kategorií U7 a U9 zde. Poděkování  za finanční podporu akce patří Městské části Praha 6!

213 závodníků a závodnic, včetně devětatřiceti účastníků z nepohárových kategorií U7 a U9 si užívalo slunečný den na Julisce. Do té doby bezproblémový závod byl, bohužel, poznamenán hrubou chybou organizátorů a rozhodčích při běhu dívek kategorie U13.

Došlo k tomu, že jeden z rozhodčích na startu dostal od asistenta startovní listinu jiného(dalšího) běhu a začal podle nesprávných handicapů vypouštět závodnice. Jeden koridor tedy startoval dobře, podle správných handicapů, druhý ne. Po několika desítkách vteřin si toho všimli trenéři i rodiče a nastal zmatek, kdy na pokyny svých teamů a blízkých se dívky vydaly do závodu, nečekaje na povel rozhodčího.

V tu chvíli nám samozřejmě kamera v cíli byla k ničemu - sice dokážeme říct rozestupy a pořadí v cíli, nikoli však skutečný čas cca poloviny startovního pole, protože nevíme, kdy přesně odstartovali:-(

Na návrh pořadatelů s největší pravděpodobností Sportovně-technická komise anuluje tuto část soutěže z Českého poháru mládeže  a TJ Dukla Praha požádá  Komisi mládeže o přidělení náhradního termínu pro uspořádání mimořádného kola U13 dívek.

Zkažený dojem a pachuť křivdy nic z toho samozřejmě nesmaže a mě osobně to velice mrzí a jménem organizátorů se všem omlouvám!

Daniel Kašpar, ředitel soutěže

MILAN KADLEC MEMORIAL COMPETITION 2016

15.05.2016 | Výsledky dívek. Výsledky chlapců.

Časový plán

Timetable

Finále světového poháru Sarasota

05.05.2016 | 

Výsledky zde.

Cena města Příbrami

01.05.2016 | Výsledky ZDE.

Chcete trénovat v Egyptě?

29.04.2016 | Ve spolupráci s egyptskou organizací Training without borders a 5kings group s.r.o. nabízíme výměnný tréninkový pobyt v Egyptě! V červenci a srpnu budou v Praze trénovat dva závodníci Egypta, 13ti letý chlapec a jedenáctiletá dívka. Egyptská strana nabízí stejnou možnost u nich - termín je na dohodě. Pokud by měl někdo zájem ubytovat egyptské sportovce, byť jen na část jejich pobytu, nebo máte zájem o trénink u nich, kontaktujte D. Kašpara - viz. kontakty.

Mezinárodní mistrovství ČR v moderním pětiboji juniorů, memoriál Milana Kadlece

15.04.2016 | 14. ročník tradičního závodu připomínajícího jméno jednoho z našich nejlepších pětibojařů se uskuteční 14. a 15.5.2016. Akci pořádá z pověření Českého svazu moderního pětiboje TJ Dukla Praha & ASC DUKLA, za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a Městské části Praha 6.

Zveme všechny fanoušky tohoto krásného sportu na sobotní soutěž žen i nedělní mužská klání. Na startovní listině je již nyní, měsíc před závodem, několik desítek startujících z osmi zemí světa.

Milan Kadlec

MILAN KADLEC (3.12.1958 - 24.8.2001)

Šampión moderního pětiboje s velkým srdcem, obrovskou vůlí a jedinou touhou - dosáhnout mety nejvyšší.

Největší úspěchy:
stříbrný na MS 1987
stříbrný na ME 1987
bronzový na MS 1990
osmý na OH 1980

Dokázal na sedmi po sobě jdoucích mistrovstvích světa být vždy do osmého místa!

4. SP Kecskemét

14.04.2016 | Dnes začíná v Maďarsku 4. díl Světového poháru. Na startu budou v individuálních soutěžích Českou republiku reprezentovat Barbora Kodedová, Lenka Bilková, David Svoboda, Martin Bilko, David Kindl a Ondřej Polívka. Výsledky naleznete zde a na stránkách mezinárodní federace UIPM, další informace také na svazových stránkách

Přímý přenos o víkendu na TV kanálu UIPM.

Cena města Kralupy nad Vltavou

09.04.2016 | 1. letošní kolo Českého poháru mládeže spolupořádal oddíl TJ Kralupy a Český svaz moderního pětiboje. Hned několika našim závodníkům se podařilo splnit na první pokus limit do STM. Gratulujeme nejen Kateřině Tomanové, Rosálii Polach a Jakubu Křížovi, ale také všem dalším úspěšným Duklákům!

Kompletní výsledky najdete ZDE

Další dostavečníko má sportující mládež 1.5.2016 v Příbrami.

3. SP Řím

02.04.2016 | Hon za body do Světového poháru pokračuje zastávkou v Itálii. Na startu se představili členové našeho oddílu Natálie Dianová, Jan Kuf, Jakub Hrudka, Ondřej Polívka a David Kindl.

Jan Kuf obsadil ve finále 3. místo! Ondřej Polívka skončil 31., Barbora Kodedová byla 14.

Výsledky najdete zde, na stránkách svazu i mezinárodní federace. Finále opět živě přenášel televizní kanál UIPM.

MZ Drzonkow (POL)

20.03.2016 | Mezinárodních závodů v Polsku se účastnila početná česká výprava, výsledky naleznete ZDE.

Zimní cena Dukly

20.03.2016 | 95 startujících si užilo závod podporovaný Městskou částí Praha 6. Počasí korespondovalo s názvem závodu, ale i tak byli k vidění velmi kvalitní výkony. A také bojovné výkony nejmladších sportovců. Hned tři účastníci se narodili v roce 2012:-)


Děkujeme všem za účast, gratulujeme k výsledkům a těšíme se na druhý díl seriálu O pohár Dukly, tentokrát 22.5.2016 - Malá cena Dukly. Tento závod proběhne současně s Cenou Dukly, která je součástí Českého poháru mládeže. Propozice naleznete na našich stránkách již brzy.

Výsledky ze Zimní ceny Dukly ZDE.

Za fotografie děkujeme panu Ohrablovi!

Tréninky na Šutce opět standardně

16.03.2016 | Bazén na Šutce opět v provozu!

Zimní cena Dukly

11.03.2016 | V sobotu 19.3. se koná Zimní Cena Dukly v moderním dvojboji nejmladších kategorií, propozice naleznete ZDE.

2.SP Rio de Janeiro

10.03.2016 | Druhý díl světového poháru se odehraje v brazilském Riu. Vyzkoušet olympijská sportoviště vyrazila trojice mužů - Kuf, Polívka, Svoboda. Kvalifikace se uskuteční v pátek, informace naleznete kromě našich stránek také na stránkách svazu a federace.

Z české trojice postoupil do nedělního finále pouze David Svoboda, který obsadil ve finále 16. místo. Podle slov jeho i reprezentačního trenéra šlo především o to, vyzkoušet si  olympijská sportoviště a získat informace do tréninkové přípravy směrem k Riu.

Trenérský seminář licence "C"

10.03.2016 | ČSMP pořádá o víkendu 12.-13.3. trenérský seminář. Zájemci o licenci či jen účast na akci se mohou stále ještě hlásit! Program ZDE.

1. SP 2016 - Káhira

27.02.2016 | Člen našeho oddílu Ondřej Polívka, připravující se v ASC DUKLA Praha, se stejně jako jeho kolegyně z reprezentace, Barbora Kodedová, dostal do finálového závodu 1. Světového poháru 2016!

Obsadil v něm 26. místo, Barbora byla 24.

Výsledky naleznete ZDE a přímý přenos finále jste pak v pátek a sobotu mohli sledovat na novém TV kanále UIPM.  

2. díl SP se uskuteční za dva týdny v Rio de Janeiru.

Cena Vltavy

22.02.2016 |Soutěží v šermu kordem juniorek, juniorů a kadetek se zúčastnilo množství našich členů. Někteří velmi úspěšně - podívat se můžete sami na kompletní výsledky dívek i chlapců.

MZ Drzonkow

13.02.2016 | V polském Drzonkowě proběhly mezinárodní závody s účastí našich závodníků. Výsledky naleznete ZDE.

LBS sport - nový partner oddílu

03.02.2016 | S radostí oznamujeme našim členům, že novým partnerem oddílu se stala největší specializovaná prodejna pro běžecké lyžování v Praze a Středních Čechách.

Firma LBS Sport nabízí kompletní nabídku lyží a bot, vázání, hole, vosky, nářadí, oblečení a doplňky.

V letních měsících se specializuje na silniční cyklistiku a stavby kol na zakázku.

Samozřejmostí je nabídka helem, oblečení, nářadí a veškerých komponentů na cyklistiku.

Členové oddílu moderního pětiboje TJ Dukla Praha, kteří se prokáží platnou průkazkou, mají 20% slevu. V letních měsících se slevy vztahují pouze na softgood a helmy. Na ostatní produkty se sleva bude řešit individuálně. 

Prodejnu najdete na adrese: Na Maninách 900/50, Praha 7; e-shop a další informace naleznete na webu www.lbs-sport.cz

Archiv